Sztachety plastikowe jak je używać i montować.

Sztachety plastikowe jak je używać i montować.

Sztachety plastikowe sposoby na montaż.

Przewodnik dla majsterkowiczów do budowania sztachety plastikowe.

Sztachety plastikowe w płocie. To jest zdjęcie ze strony: https://ogrodzeniaplastikowe.pl/
Sztachety plastikowe w płocie.

Balustrady plastikowe to jeden z najpopularniejszych rodzajów ogrodzeń. Wiele osób nadal woli używać plastikowych balustrad zamiast winylowych lub drewnianych balustrad. W tym artykule przyjrzymy się szynom z tworzywa sztucznego, a także szynom z PCV.

Ostatnio Plastik ćwiczy swoje złe nawyki, nie gryząc nogi na leniwych plastikowych kolejkach, ale nie ćwicząc swoich złych nawyków na płotach. Widziałem, jak wiele innych koni zwiotczało na plastikowych szynach, zanim zrobiło szyny z PCV. Wiele z tych nowych problemów, wokół których sąd może teraz wydawać nakazy, dotyczy czasu potrzebnego na wykonanie ogrodzenia, metody wykonania ogrodzenia oraz osoby, która ma wstrzymać prace. Wszystkie te problemy stały się dość powszechne i nie jest niczym niezwykłym, że koń ciągle luzuje się na poręczy z PCV lub plastiku.

Sztachety plastikowe i rozwiązywanie problemów budowlanych.

Problem luzu na plastikowych balustradach można rozwiązać, najpierw rysując linię pośrodku każdej strony ogrodzenia. Gdy ta linia znajdzie się na swoim miejscu, chcesz oznaczyć kolejną linię, aby podzielić każdą stronę na dwa równe bloki. Umożliwi to łatwą pracę na szynach PCV. Musisz zmierzyć szerokość i wysokość swoich balustrad z PCV lub plastiku. Następnie będziesz chciał zaznaczyć na każdym bloku dokładnie, ile dodatkowej przestrzeni potrzebujesz między każdym kawałkiem balustrady, abyś mógł obliczyć, jak długo i głęboko będziesz potrzebować.

Teraz jesteś gotowy do pomiaru poziomych i pionowych szyn z PCV lub plastiku. Będziesz musiał zmierzyć elementy poziome i pionowe, a także wszelkie skosy, które chcesz zainstalować. Wybrane nachylenie będzie zależeć od stylu systemów ogrodzeniowych, z których będziesz korzystać. Na przykład ogrodzenia, które mają głęboką pionową ścianę, będą wymagały głębszej poziomej szyny. Ogrodzenia, które mają niższą ścianę, zwykle wymagają cieńszej szyny.

Po wyznaczeniu obszarów na skosy, jesteś gotowy do pomiaru balustrad winylowych. Tutaj być może będziesz musiał trochę poeksperymentować, ponieważ nie ma ustalonego wzoru do pomiaru szyn winylowych. Zamiast tego każdy producent dołoży wszelkich starań, aby zapewnić precyzyjne dopasowanie. Jeśli używasz gotowego ogrodzenia z drewnianą podstawą, możesz również uzyskać pomoc od producenta.

Sztachety plastikowe i sposoby na dobrą praktykę.

Gdy masz już swoje wymiary, będziesz gotowy do cięcia szyn. Najpierw weź swoją poziomą szynę i zmierz odległość między dwoma panelami. To da ci szerokość pochyłego panelu. Wytnij skośną szynę po obliczeniu odległości.

Jeśli chodzi o instalację balustrady winylowej, będziesz musiał przykleić kawałek taśmy na dolnej krawędzi i kawałek tektury lub drewna, który posłuży jako prowadnica do montażu. Użyj szelek, aby utrzymać panele na miejscu podczas ich dokręcania. Zaznaczenie punktów, w których będziesz wiercić wkręty w drewnianych deskach, będzie ważne podczas wiercenia kilku pierwszych otworów. Po zainstalowaniu szyn, będziesz chciał poprowadzić koralik silikonowej uszczelki wokół wszystkich połączeń, aby utrzymać wodę z dala od winylowych ogrodzeń.

Montaż dolnych szyn poziomych będzie łatwy. Wystarczy użyć śrubokręta, aby zakotwiczyć je w dolnych szynach, a następnie nałożyć warstwę silikonu na wszystkie złącza. Następnie można je połączyć z panelami i umieścić klipsy mocujące na górnej i dolnej szynie poziomej. Jeśli nie chcesz plastikowej bariery, to sztachety plastikowe https://wkretka.net.pl/2021/06/10/sztachety-plastikowe-sa-wartosciowym-skladnikiem-balustrad/ , możesz również użyć standardowych gwoździ do wsporników poziomych.

 

 

Powrót do strony głównej

akte